pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Myśleć jak Leonardo da Vinci

Autor książki:

Michael J. Gelb

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 165x215 mm
EAN: 9788381880039
ISBN: 978-83-8188-003-9
Data: 2019-11-25
41.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Odkryj w sobie geniusza i zacznij myśleć jak Leonardo da Vinci!
Uchwyciwszy istotę życia i geniuszu Leonarda da Vinci - którą było doskonałe, jak się wydaje, zespolenie umysłu, ciała, ducha i duszy - Michael Gelb pomaga czytelnikowi w odkryciu i zrozumieniu bezmiaru własnego, naprawdę ludzkiego potencjału. - Deepak Chora
Idąc w ślady Leonarda da Vinci, poznasz nowe, skuteczne i ponadczasowe metody, dzięki którym zawsze w porę zdołasz stawić czoło takim wyzwaniom, jak:
rozwiązywanie problemów, kreatywne myślenie, autoekspresja, radowanie się tym, co cię otacza, wyznaczanie celów i równoważenie różnych aspektów życia, harmonia ciała i umysłu. "Pragnę czynić cuda" - pisał młody Leonardo da Vinci.

Analiza jego notatek, wynalazków i dzieł sztuki pozwoliła Michaelowi J. Gelbowi opracować siedem zasad naśladowców Mistrza - siedem kluczowych elementów geniuszu, które każdy z nas może samodzielnie kształtować. Ich nazwy pochodzą z języka włoskiego, ojczystej mowy Leonarda. Zasady te - od nienasyconej ciekawości życia (curiosita), wszechobecnej w jego notatkach, po gotowość zaakceptowania niepewności i paradoksu (sfumato), ucieleśnionej w uśmiechu Mona Lisy - każdy z nas może opanować dzięki wskazówkom, radom i wszechstronnym ćwiczeniom zalecanym przez autora. One mają nam pomóc spojrzeć w głąb siebie, ale i naprawdę zobaczyć świat i innych ludzi dookoła. Stosując owe zasady, każdy z nas odkryje i wyzwoli w sobie nie używany dotychczas potencjał intelektualny i stanie się tym,, kim jest naprawdę.

Potraktuj tę książkę jak poradnik, którego Leonardo da Vinci nie zdążył napisać. Dzięki niej poznasz rewolucyjne podejście do uczenia się i rozwijania kreatywności, pozwalające zrozumieć, iż nie musimy uważać się za geniuszy, by rozumować jak na geniuszy przystało.

Książka "Myśleć jak Leonardo da Vinci" - Michael J. Gelb - oprawa twarda - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2019 r. Cena 41.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.