pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
Multimedia i grafika komputerowa. Podręcznik do nauki zawodu technik...
»
»
podręcznik:

Multimedia i grafika komputerowa. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 168x237 mm
EAN: 9788324636297
ISBN: 978-83-246-3629-7
Data: 2011-07-08
Cena wydawcy: 37.95 złpozycja niedostępna

Multimedia i grafika komputerowa. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk - Tomasz Rudny - opis podręcznika:

Podręcznik jest zgodny z podstawą programową kształcenia w zawodzie technik informatyk 312[01 .

Numer dopuszczenia MEN: 24/2010

Profesjonalny technik informatyk nie może obyć się bez znajomości zasad działania programów graficznych i multimedialnych. Dzięki temu podręcznikowi uczeń bez trudu opanuje rozpoznawanie popularnych formatów zapisu plików, zrozumie podstawowe różnice między nimi oraz samodzielnie przeprowadzi analizę i edycję plików dźwiękowych. Dowie się, na czym polega obróbka plików graficznych, i nauczy się tworzyć zaawansowane animacje - także te z wykorzystaniem ścieżek oraz języka skryptowego Action Script. Ponadto książka ta przybliży mu kwestie związane z pracą nad filmami wideo, szczególnie w zakresie ich edycji oraz montażu, i przygotuje go do umieszczania w Internecie treści graficznych czy multimedialnych.

"Technik Informatyk " to doskonały, charakteryzujący się wysoką jakością i kompletny zestaw edukacyjny, przygotowany przez dysponującego ogromnym doświadczeniem lidera na rynku książek informatycznych - wydawnictwo Helion.

Podręczniki oraz inne pomoce naukowe należące do tej serii zostały opracowane z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z wyzwaniami w świecie współczesnej informatyki.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Multimedia i grafika komputerowa. Podręcznik do nauki zawodu technik..."