pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mroczny układ

Autor książki:

Dawid Waszak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 350 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788380838512
ISBN: 978-83-8083-851-2
Data: 2018-02-21
26.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Bolesne wspomnienia z dzieciństwa, znienawidzony sierociniec i tajne układy bardzo wpływowych ludzi.

Każdy miewa w swoim życiu momenty, które trwają wiecznie. Sekundy ciągną się godzinami. Doświadczamy wtedy najgorszych uczuć, jakie można sobie wyobrazić. Pragniemy, aby minęły w mgnieniu oka, ale mózg nie pozwala nam zapomnieć o żadnym szczególe. Najgorsze chwile Kacpra Zborowskiego zaczęły się, kiedy miał sześć lat i trafił do domu dziecka. Choć dziś jest dorosły i wyrwał się z tamtego piekła, wspomnienie koszmaru wraca regularnie. Do Jarocina, swojego rodzinnego miasta, przyjeżdża z nadzieją na odzyskanie dawnej harmonii, a tymczasem wpada w szambo pełne dziwnych tajemnic, intryg i niebezpiecznych ludzi. Kacper nie tylko musi udowodnić, że znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie, ale również rozwikłać zagadkę z przeszłości związaną ze zniknięciem jego ojca.

"Mroczne, niepokojące, ale przede wszystkim piekielnie wciągające. Po prostu nie można się oderwać od czytania!" - Alek Rogoziński
Jest niepokojąco, jest tajemniczo i jest finał, który wbija w fotel. Uwielbiam takie klimatyczne książki.

Wioleta Sadowska, subiektywnieoksiazkach.pl
Dawid Waszak stworzył kolejny thriller psychologiczny trzymający w napięciu do ostatniej strony!
Anna Sikorska, annasikorska.blogspot.com
Dawid Waszak delikatnie ujął moją dłoń, a potem szarpnął z całej siły, zabierając mnie do świata, w którym nadal jestem, nawet po zamknięciu książki.

Dawid Waszak - urodzony w 1989 roku mieszkaniec Jarocina. Autor powieści: "Narodziny zła" ,"O Tym, który już raz umarł" i "Czerwień Obłędu". Ta ostatnia zainaugurowała cykl "Jarocin", w którym autor opisuje mroczne strony swojego rodzinnego miasta. "Mroczny układ" to druga część tej serii.

Izabela Milik
"

Książka "Mroczny układ" - Dawid Waszak - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 350 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.