pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Powtórka

Autor książki:

Marcel Woźniak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 396 s.
Wymiar: 130x210 mm
EAN: 9788381479547
ISBN: 978-83-8147-954-7
Data: 2020-08-18
25.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Wszystko płynie, ale grzech pozostaje na zawsze.

Detektyw Leon Brodzki odchodzi na zasłużoną emeryturę. Nie oznacza to jednak, że od tej pory czeka go spokojne, sielankowe życie. Przeciwnie – męczą go koszmarne sny, od których Brodzki pragnie za wszelką cenę się uwolnić. Wkrótce otrzymuje polecenie powrotu na służbę i od tej chwili jego codzienność zaczyna przypominać koszmar śniony na jawie.

Odcięty palec, czerwony płaszcz przeciwdeszczowy i tajemniczy napis na ciele ofiary – to dopiero początek serii coraz bardziej przerażających wydarzeń. Aby dotrzeć do ich źródła, detektyw będzie musiał wrócić do sprawy sprzed lat i stanąć twarzą w twarz z popełnionymi przez siebie błędami…
Około południa w Toruńskim Centrum Zarządzania Kryzysowego przy ulicy Legionów odebrano nietypowe zgłoszenie. Telefonował starszy mężczyzna, który krzyczał do słuchawki roztrzęsiony.

– Ze Sportowej dzwonię, mówiłem przecież! Między cmentarzem a targiem, garaże widzę.

– Który to cmentarz? Czy chodzi o cmentarz Świętego Jerzego?
– No, tu na Sportowej, tu z tyłu, przy garażach.

Niejaki Bogdan Kowal twierdził, że kiedy podszedł do automatu, w którym można kupić znicze, w podajniku znalazł ludzki palec.

Książka "Powtórka" - Marcel Woźniak - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 396 stron i została wydana w 2020 r. Cena 25.25 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.