pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mroczne światło. Tom 1. Mroczna miłość

Autor książki:

T.M. Frazier

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788365601995
ISBN: 978-83-6560-199-5
Data: 2019-02-26
27.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Debiut literacki T.M. Frazier w końcu w Polsce!
Jake jest mrocznym, tajemniczym, wytatuowanym i bardzo niebezpiecznym motocyklistą, od którego ktoś taki jak 17-letnia Abby powinien trzymać się z daleka. Jednak dziewczyna wbrew pozorom nie jest taka niewinna, jak mogłoby się wydawać, a życiowe doświadczenia sprawiły, że niełatwo ją złamać.

Jake i Abby poznają się w dziwnych okolicznościach. Ona spędza noc w samochodzie swojej zmarłej babci na złomowisku, a on no cóż, robił to, co zdarzało mu się dosyć często, spędzał czas w towarzystwie.

Oboje noszą w sercach ciemność, oboje przekonali się, że mogą liczyć tylko na siebie i oboje odkryją smak pierwszego prawdziwego uczucia, które narodzi się w mroku.

Historia, niepokornego, niebezpiecznego zabójcy znanego z serii King!
__
"To nie jest typowa historia miłosna, bardziej połączenie piękna z mrokiem." - Christy, Goodreads
__
O autorce
T.M. Frazier to bestsellerowa autorka USA Today, której sławę przyniosła seria King. Obecnie jej nazwisko znajduje się na liście 12-stu najwyżej ocenianych autorów literatury fiction (beletrystyka) na Goodreads.com tuż za J.K. Rowling. Autorka od dziecka chciała być pisarką, ale w wyniku różnych życiowych zawirowań praktycznie przez pierwsze 10 lat kariery zawodowej pracowała jako pośrednik nieruchomości. Dopiero później za namową męża zdecydowała, że chce w końcu pójść za głosem swojej pasji pisarskiej i efektem tego była jej debiutancka książka "The Dark Light of Day" (2013). Jej książka "Preppy" (seria King) znalazła się wśród finalistów Goodreads Choice Award 2016 Romance, czyli najlepszych książek roku wybieranych przez czytelników i recenzentów z całego świata. Autorka do dzisiaj ciągle szczypie się w ramię, żeby upewnić, się, że jej życie to nie sen.

Książka "Mroczne światło. Tom 1. Mroczna miłość" - T.M. Frazier - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.