pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Domniemanie niewinności. Tom 2. Niewinna

Autor książki:

Whitney G.

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 120 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788366234468
ISBN: 978-83-6623-446-8
Data: 2019-04-09
10.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Druga część namiętnej trylogii Domniemanie niewinności w wersji kieszonkowej
Aubrey okłamała Andrew, złamała podstawową zasadę, której on był wierny całe życie. Chodziło tylko i wyłącznie o szczerość. Gdyby zrobiła to inna kobieta, już dawno wyrzuciłby ją ze swego życia. Jednak ona jest dla niego wyjątkowa.

Andrew z nikim nie był tak blisko jak z Aubrey i dlatego stara się nie dopuścić jej do przeszłości, która ma pozostać nietknięta i niewidoczna dla nikogo.

Jednak gdy w ich życiu pojawia się tajemnicza kobieta, Aubrey zaczyna odkrywać prawdę o Andrew. Na jaw wychodzi coraz więcej kłamstw, które pokazują, że milczenie może być gorsze od prawdy.

Co tak naprawdę wydarzyło się sześć lat temu w życiu Andrew? Czy kłamstwa zniszczą jego związek z Aubrey?
__
"Whitney Gracia Williams kolejny raz zaskakuje! Kiedy już myślisz, że nie istnieje pikantniejszy kochanek od Jake a z Turbulencji, do gry wkracza jeszcze bardziej grzeszny i namiętny Andrew, który potrząśnie twoim ciałem i duszą. Obezwładniająca proza".

__
O autorce
Whitney G - optymistka przed trzydziestką, która ma obsesję na punkcie dalekich podróży, herbaty i pysznej kawy. Przy okazji jest bestsellerową pisarką The New York Times i USA Today oraz współautorką The Indie Tea - inspirującego bloga poświęconego tematyce romansów. Kiedy nie czatuje z czytelniczkami na fanpage u, spędza czas na dopieszczaniu swojej strony internetowej. A jeśli nie robi nawet tego, to prawdopodobnie zanurza się w świat kolejnej zwariowanej książki, którą tworzy.

Książka "Domniemanie niewinności. Tom 2. Niewinna" - Whitney G. - oprawa miękka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 120 stron i została wydana w 2019 r. Cena 10.53 zł. Zapraszamy na zakupy!