pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mroczna pokusa

Autor książki:

D.B. Foryś

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dom Wydawniczy D. B. Foryś
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 380 s.
EAN: 9788396205407
ISBN: 978-83-9620-540-7
Data: 2021-09-02
27.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Co się wydarzy, gdy dziewczyna z sekretami spotka mężczyznę pełnego tajemnic?
Po odkryciu bezwzględnej natury szefa Kornelia zostaje zmuszona do ucieczki. Jej życie zamienia się w piekło, a każda chwila w walkę o przetrwanie. Szybko się okazuje, że sprawa jest poważniejsza, niż początkowo zakładała. Jedyną szansą na ocalenie zdaje się zaufanie mieszkającemu na odludziu nieznajomemu.

Alan ma jeden cel - nie pozwolić, żeby dopadła go przeszłość. Pojawienie się Neli wszystko komplikuje i ściąga na niego niebezpieczeństwo, jednak zapowiada też rozwiązanie problemów. Ostatecznie mężczyzna zapewnia dziewczynie schronienie, uciszając tym samym wyrzuty sumienia.

Wyczuwalny dystans, różnica wieku oraz ciągłe niedomówienia sprawiają, że Alan i Kornelia są do siebie sceptycznie nastawieni. Z czasem ich relacja zaczyna ulegać zmianie, a mieszkanie pod wspólnym dachem jeszcze bardziej się komplikuje, kiedy na jaw wychodzą ukryte motywacje. Nie pomaga też fakt, że oboje coraz mocniej pragną ulec budzącej się między nimi namiętności.

Gęsty las, pasja, pożądanie, fascynacja i ukryta w ciemności mroczna pokusa, która może ich uratować lub doszczętnie zniszczyć.

Książka "Mroczna pokusa" - D.B. Foryś - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Dom Wydawniczy D. B. Foryś. Książka posiada 380 stron i została wydana w 2021 r. Cena 27.81 zł. Zapraszamy na zakupy!