pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mówię płynnie ćwiczenia do terapii jąkania

Autor książki:

Iweta Kozłowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2000
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 76 s.
Wymiar: 205x290 mm
EAN: 9788383092133
ISBN: 978-83-8309-213-3
Data: 2023-05-15
15.04 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

MÓWIĘ PŁYNNIE

Ćwiczenia do terapii jąkania  

 

Publikacja to zbiór ćwiczeń adresowanych do pacjentów ze zdiagnozowaną niepłynnością mowy. Autorka – logopeda praktyk oddaje w ręce czytelników ćwiczenia i zadania logopedyczne sprawdzone podczas codziennej pracy terapeutycznej. Logoterapeuci dzięki tej książce wzbogacą swój warsztat pracy, rodzice – oprócz motywacji do codziennej, systematycznej pracy – znajdą w niej inspirujące pomysły.

  

„Propozycje zajęć adresowanych do pacjentów ze zdiagnozowaną niepłynnością mowy o typie jąkania zawarte w książce pani Iwety Kozłowskiej są interesujące i inspirujące. Autorka – logopeda praktyk, zamieszcza w oddawanej do rąk terapeutów i rodziców książce ćwiczenia, zabawy, zadania logopedyczne, które z powodzeniem wykorzystuje w swojej pracy. Osiągane w codziennej pracy zawodowej sukcesy stanowią najlepszą rekomendację dla autorskich propozycji pani Iwety Kozłowskiej. Logoterapeuci, którzy sięgną po tę książkę, na pewno wzbogacą swój warsztat pracy, rodzice oprócz motywacji do codziennej, systematycznej pracy znajdą w niej gotowe, inspirujące pomysły”.

Książka "Mówię płynnie ćwiczenia do terapii jąkania" - Iweta Kozłowska - oprawa Miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 76 stron i została wydana w 2000 r. Cena 15.04 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.