pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Morelowe drzewo
Tytuł książki:

Morelowe drzewo

Autor książki:

Tamara Reznikova

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
EAN: 9788366051652
ISBN: 978-83-6605-165-2
Data: 2019-06-08
35.50  49.90  14.4 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Niniejsza opowieść o miłości i nienawiści, zdradzie i kłamstwie, miłosierdziu i współczuciu, jak wszystkie dzieła Tamary Reznikovej, napisana jest na podstawie prawdziwych wydarzeń. Bohaterka Marina - młoda, dwudziestopięcioletnia kobieta, która przeżyła śmierć bliskich, zdradę i kłamstwa ukochanej osoby, jest zdruzgotana i zawiedziona życiem. Wiele z jej wspomnień z młodości wiąże się z drzewem morelowym, którego gałęzie dotykają okna jej pokoju w rodzinnym domu. Pewnego majowego wczesnego poranka właśnie pod tymi gałęziami Bóg dotknął serca Mariny. W modlitwie zwróciła się do Niego, prosząc o przebaczenie i pomoc. Od tego dnia następowały gwałtowne zmiany w jej życiu.

Tamara Reznikowa urodziła się w słonecznej Gruzji. W wieku dwóch miesięcy matka przywiozła ją do Rosji. Miasto uzdrowiskowe Anapa na południu kraju stało się dla niej bliskim i kochanym przez całe życie. Tam, w środowisku ateistycznym, kształtował się jej światopogląd. W 1997 roku Tamara wraz z mężem Wiktorem i dziećmi przeprowadziła się do USA, by tu zamieszkać już na stałe. W 1999 roku małżonkowie uwierzyli w Boga i poświęcili swe życie służbie Ewangelii, szerząc ją w Ameryce, Kanadzie, na Ukrainie, w Niemczech, Mołdawii i Rosji. Podczas licznych podróży, spotykając różnych ludzi i wysłuchując ich życiowych historii, Tamara zaczęła pisać powieści i opowiadania; zawsze na podstawie realnych wydarzeń. Tak więc na półkach księgarskich pojawiły się jej książki mówiące o drodze człowieka do Boga.

Książka "Morelowe drzewo" - Tamara Reznikova - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2019 r. Cena 35.50 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Tamara Reznikova - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Cela numer 17. Seria: Gorzka czekolada - okładka książki

Cela numer 17. Seria: Gorzka czekolada

Dominik Dan, Antoni Jeżycki
Krzyżowcy  III/IV - okładka książki

Krzyżowcy III/IV

Zofia Kossak
Pamięć lawendy - okładka książki

Pamięć lawendy

Reyes Monforte
Imbirowa miłość - okładka książki

Imbirowa miłość

Inka Jabłońska
Oczy anioła - okładka książki

Oczy anioła

Shannon Dittemore
Produkty podobne:
Tego drzewa nie zetniesz - okładka książki

Tego drzewa nie zetniesz

Krzysztof Błażyca