pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kawiarnia na końcu świata. Opowieść o sensie życia

Autor książki:

John P. Strelecky

Dane szczegółowe:
Wydawca: Aktywa
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 140 s.
Wymiar: 135x195 mm
EAN: 9788394652869
ISBN: 978-83-9465-286-9
Data: 2018-12-20
31.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W wieku trzydziestu trzech lat John doświadczył czegoś, co na zawsze zmieniło jego życie, i w przypływie natchnienia postanowił napisać Kawiarnię na końcu świata. Nie posiadał kierunkowego wykształcenia, które mogłoby mu w tym pomóc. Niniejsza książka jest jego debiutem literackim.

Już rok po jej wydaniu, przy ogromnym wsparciu ze strony czytelników, Kawiarnia na końcu świata zawędrowała w najdalsze zakątki świata, inspirując ludzi na każdym kontynencie, łącznie z Antarktydą. Wspięła się na sam szczyt listy bestsellerów i została przetłumaczona na trzydzieści cztery języki. Od tamtej pory John napisał już inne książki, w tym Return to The Why Caf, Life Safari, The Big Five for Life, The Big Five for Life Continued oraz Ahas! Moments of Inspired Thought.

Za sprawą swoich publikacji oraz wystąpień w telewizji i radiu przesłanie Johna zainspirowało miliony ludzi do wzięcia życia w swoje ręce. Jego nazwisko pojawiło się obok Oprah Winfrey, Tonyego Robbinsa oraz Deepaka Chopry na liście stu najbardziej inspirujących osobistości na polu przywództwa oraz rozwoju osobistego. Wszystko to nie przestaje go zaskakiwać.

Książka "Kawiarnia na końcu świata. Opowieść o sensie życia" - John P. Strelecky - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Aktywa. Książka posiada 140 stron i została wydana w 2018 r. Cena 31.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.