pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Modyfikowany węgiel

Autor książki:

Richard Morgan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Mag
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 140x225 mm
EAN: 9788374808897
ISBN: 978-83-7480-889-7
Data: 2017-12-05
Cena wydawcy: 39.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

W dwudziestym szóstym wieku ludzkość rozprzestrzeniła się po galaktyce, zabierając ze sobą w zimny kosmos podziały rasowe i religijne. Pomimo napięć i wybuchających tu i ówdzie krwawych wojen, Protektorat NZ trzyma nowe światy żelazną ręką, wykorzystując do tego elitarne oddziały uderzeniowe: Korpus Emisariuszy.

To, czego nie mogła zagwarantować religia, zapewniła technika. Teraz, gdy świadomość można zapisać w stosie korowym i w prosty sposób przenieść do nowego ciała, śmierć stała się zaledwie drobną niedogodnością. O ile tylko stać cię na nowe ciało...

Były Emisariusz NZ, Takeshi Kovacs, zna smak umierania, to ryzyko zawodowe. Lecz ostatnia śmierć była szczególnie brutalna. Przetransferowany strunowo na odległość wielu lat świetlnych, upowłokowiony w nowym ciele w San Francisco na Starej Ziemi i rzucony w środek spisku bezwzględnego nawet jak na standardy społeczeństwa, które zapomniało o wartości ludzkiego życia, szybko uświadamia sobie, że pocisk, który wybił dziurę w jego piersi na Świecie Harlana, to dopiero początek problemów.

Książka "Modyfikowany węgiel" - Richard Morgan - oprawa twarda - Wydawnictwo Mag. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2017 r.