pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Medytacja i kontemplacja. Św. Ignacy uczy jak modląc się Pismem Świętym...
Tytuł książki:

Medytacja i kontemplacja. Św. Ignacy uczy jak modląc się Pismem Świętym pokochać Jezusa

Autor książki:

Timothy M. Gallagher OMV

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 132 s.
Wymiar: 136x210 mm
EAN: 9788327701978
ISBN: 978-83-2770-197-8
Data: 2015-11-20
15.83  21.90  6.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Medytacja i kontemplacja. Św. Ignacy uczy jak modląc się Pismem Świętym pokochać Jezusa - Timothy M. Gallagher OMV - opis książki:

Odkryj fundament modlitwy św. Ignacego Loyoli.

Fundamentem modlitwy świętego Ignacego Loyoli były dwie metody modlitwy Pismem Świętym: oparta na refleksji medytacja oraz wykorzystująca wyobraźnię kontemplacja. Timothy M. Gallagher OMV w sposób przystępny i obrazowy opisuje obie te metody, ukazując, jak możemy praktykować je w naszej codzienności.

Podążając za wskazówkami świętego Ignacego, sięgając po mądrość wielkich nauczycieli Kościoła i przytaczając świadectwa modlitwy Pismem Świętym osób, którym służył jako kierownik duchowy, Ojciec Gallagher pomaga nam odkryć sposób zastosowania medytacji i kontemplacji w naszej praktyce duchowej. Ukazuje również schemat ignacjańskiej medytacji i kontemplacji, wyjaśniając, w jaki sposób dostosowywać tę elastyczną strukturę do indywidualnych potrzeb.

Książka jest adresowana do tych, którzy chcą poznać modlitwę Pismem Świętym świętego Ignacego, i do tych, którzy już modlą się Pismem Świętym, ale pragną odnowić tę praktykę. To także wspaniała pomoc dla kierowników duchowych, rekolekcjonistów i wszystkich, którzy uczą innych modlitwy opartej na Słowie Bożym.

Timothy M. Gallagher OMV (frtimothygallagher.org) - rekolekcjonista, znawca duchowości ignacjańskiej, wykładowca. Tytuł doktora otrzymał na Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. Jest autorem kilku bestsellerów, między innymi "Modlitwy rachunku sumienia" oraz przygotowywanej do wydania w języku polskim książki "Rozeznawanie duchów".

Książka „Medytacja i kontemplacja. Św. Ignacy uczy jak modląc się Pismem Świętym pokochać Jezusa” - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 132 stron i została wydana w 2015 r. Cena 15.83 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Medytacja i kontemplacja. Św. Ignacy uczy jak modląc się Pismem Świętym..."
Timothy M. Gallagher OMV - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Ojciec Pio i dusze czyśćcowe - okładka książki
Ojciec Pio i dusze czyśćcowe ks. Marcello Stanzione
Przewodnik po Rekolekcjach Lectio - okładka książki
Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina. Zeszyt... Innocenzo Gargano, Krzysztof Wons
Ojciec Pio i Aniołowie - okładka książki
Ojciec Pio i Aniołowie Marcello Stanzione
Produkty podobne: