pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Słowo Boże nie jest związane
Tytuł książki:

Słowo Boże nie jest związane

Autor książki:

ks. Jan Kanty Pytel

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pallotinum
Rok wyd.: 1998
Oprawa: miękka
Ilość stron: 332 s.
EAN: 9788370143091
ISBN: 83-7014-309-1
Data: 2009-06-08
24.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Książka jest pewną kontynuacją dwóch innych: Ze stołu Słowa Bożego i Pozbierajcie pozostałe okruszyny. Obejmuje cykl uroczystości, świąt i dni okolicznościowe. Tekst przeznaczony na jeden dzień składa się z: wprowadzenia (wyjaśnienia) w tajemnicę uroczystości i święta, komentarza biblijnego do czytań, medytacji (homilii, kazania) i modlitwy powszechnej dostosowanej do myśli liturgicznej. Medytacje z poszczególnych uroczystości i świąt można również wykorzystać w inne dni roku kościelnego.
Autor wie, że jego starsi, równi wiekiem i młodsi Bracia w kapłaństwie mają często większy charyzmat rozumienia i przekazu Słowa. Prosi jednak, aby przyjęli tę książkę jako formę pomocy na dni, kiedy niosąc ciężary innych, nie będą mieli czasu i sił na własne poszukiwania. Prosi zarazem, aby wiedzieli, że powstała ona z miłości i szacunku ku Nim: O jak są pełne wdzięku na górach stopy zwiastuna radosnej nowiny, który ogłasza pokój, zwiastuje szczęście, który obwieszcza zbawienie. (Iz 52,7)

Książka "Słowo Boże nie jest związane" - ks. Jan Kanty Pytel - oprawa miękka - Wydawnictwo Pallotinum. Książka posiada 332 stron i została wydana w 1998 r. Cena 24.27 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
ks. Jan Kanty Pytel - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Pragnienie Boga - okładka książki

Pragnienie Boga

o. Amedeo Cencini FdCC
Produkty podobne: