pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Miód ze skały. Historie nawróconych Żydów

Autor książki:

Roy Schoeman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Agape
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 286 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788364774430
ISBN: 978-83-6477-443-0
Data: 2017-01-25
pozycja niedostępna

Opis książki:

"Odkrywanie Jezusa Chrystusa jest największą przygodą dla każdej duszy. Te fascynujące opowiadania, wyrażając wdzięczność za ich wiarę żydowską, rozbrzmiewają czcią dla Tego, który wypełnił wszystkie proroctwa i który wzywa wszystkich na niezgłębioną drogę do pełni życia w Kościele."

Biskup Thomas Olmstead
Miód ze skały to szesnaście wstrząsających historii współczesnych żydów, kobiet i mężczyzn, którzy odnaleźli pełnię judaizmu i wypełnienie się przymierza w Jezusie Chrystusie. Niektórzy pochodzą z zeświecczonych, liberalnych, a nawet ateistycznych rodzin żydowskich, podczas gdy inni wywodzą się z domów ortodoksyjnych lub nawet chasydzkich. Niektórzy nie posiadali głębokiej znajomości judaizmu, podczas gdy inni obracali się wśród najbardziej wykształconych w dziedzinie teologii Żydów swoich czasów.

Niektórzy byli bogaci i odnieśli ogromy sukces w życiu, inni żyli na marginesie społeczeństwa. Ale cechą wspólną ich wszystkich była głęboka tęsknota za Bogiem, która nie dawała im spokoju, póki nie odnaleźli Boga we własnej osobie w Kościele katolickim.

(fragment Przedmowy)

Książka "Miód ze skały. Historie nawróconych Żydów" - Roy Schoeman - oprawa twarda - Wydawnictwo Agape. Książka posiada 286 stron i została wydana w 2016 r.