pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Miłość i inne obsesje

Autor książki:

Liane Moriarty

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK Literanova
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 544 s.
EAN: 9788324071821
ISBN: 978-83-2407-182-1
Data: 2020-06-04
35.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

POWIEŚĆ AUTORKI WIELKICH KŁAMSTEWEK.

Liane Moriarty jest mistrzynią suspensu. The Washington Post
Błyskotliwa historia miłosna, którą czyta się jak thriller. O, The Oprah Magazine

Zakochanie jest stanem bliskim szaleństwa. Zwłaszcza gdy miłość zostaje odrzucona.

Ellen nie wie, co powiedzieć, gdy podczas jednej z pierwszych randek jej nowy chłopak Patrick wyznaje z zakłopotaniem: "Ktoś mnie nęka". Poprzednia dziewczyna prześladuje go i wciąż jest obecna w jego życiu, choć od rozstania minęło kilka lat. Wie, kiedy Patrick wychodzi do pracy i jaką ma na sobie koszulę. Zna terminy jego wizyt u dentysty. Wie, co przygotował synowi do szkoły na drugie śniadanie. Wie też, dokąd zabrał Ellen na randkę i gdzie planują spędzić noc.

Jednak prześladowczyni, zamiast przerażać Ellen, dziwnie ją intryguje. Ellen jak zafascynowana zbiera o niej informacje, próbuje zrozumieć jej motywy. Jako hipnotyzerka potrafi w końcu przenikać ludzkie umysły, a ta historia nie daje jej spokoju. Nie zna przecież przeszłości Patricka, czy może zatem być go pewna?
Do czego zdolny jest człowiek, któremu zabrano jego życie?
Liane Moriarty, autorka takich bestsellerów jak Wielkie kłamstewka czy Dziewięcioro nieznajomych, to mistrzyni budowania suspensu. W jej powieściach nic nie jest oczywiste i nikt nie jest bez winy. Ale też każdy zasługuje na odkupienie.

Książka "Miłość i inne obsesje" - Liane Moriarty - oprawa miękka - Wydawnictwo ZNAK Literanova. Książka posiada 544 stron i została wydana w 2020 r. Cena 35.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.