pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Żegnajcie, dobrzy ludzie. Jak ateiści i homoseksualiści opanowali amerykańskie seminaria

Autor książki:

Michael S. Rose

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788378648420
ISBN: 978-83-7864-842-0
Data: 2020-02-07
37.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W tej bestsellerowej, porażającej książce dziennikarz śledczy Michael S. Rosę udziela szokującej odpowiedzi na pytania, które przegapiły media głównego nurtu. Odkrywa, w jaki sposób radykalny liberalizm infiltrował Kościół katolicki i próbował obalić tradycyjną wiarą, standardy i dyscypliną – zwłaszcza w kwestii nauki Kościoła o ludzkiej seksualności. Ukazuje celową dyskryminacją tradycyjnych, „ortodoksyjnych” mężczyzn, zamierzoną i przeprowadzoną przez dobrze sytuowanych ideologów, którzy chcą zmienić Kościół katolicki, dostosowując go do swoich osobistych upodobań i polityki.

Książka ujawnia przerażające zepsucie i rozmyślną infiltrację seminariów katolickich przez to coś, co Andrew Greeley nazwał „Lawendową mafią” – przez klikę homoseksualnych dyletantów i zakonspirowanych, liberalnych członków kadry seminaryjnej z determinacją dążących do tego, by doprowadzić do zmiany doktryny, dyscypliny i misji Kościoła katolickiego, działając w jego wnętrzu.

Fragment „Przedmowy”

Ta książka jest dowodem na to, że niszczenie katolicyzmu w Ameryce było przede wszystkim pracą wewnętrzną… i nazywa wszystko po imieniu, tak jak trzeba…

Rod Dreher,
autor bestsellera Opcja Benedykta

Są książki, które może lepiej, żeby nigdy nie powstały. Są teksty, które może lepiej, żeby nigdy nie ujrzały światła dziennego. Zbyt mocno uderzają w naszą wrażliwość. Zbyt bolą. Tak, cokolwiek by się nie powiedziało o słowach, one naprawdę mogą przeszywać i sprawiać ból. I tak jest właśnie z książką „Żegnajcie, dobrzy ludzie”.

Paweł Lisicki,
redaktor naczelny tygodnika „Do Rzeczy”

Książka "Żegnajcie, dobrzy ludzie. Jak ateiści i homoseksualiści opanowali amerykańskie seminaria" - Michael S. Rose - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2020 r. Cena 37.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.