pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Miejsce

Autor książki:

Dominika Kluźniak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788328354845
ISBN: 978-83-2835-484-5
Data: 2019-08-21
13.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Debiutancka minipowieść Dominiki Kluźniak!
M., przygarnąwszy Psa, rozpoczyna ucieczkę przed światem i ludźmi. Nie jest to jednak ucieczka totalna. Samotności musi się dopiero nauczyć - na początku bowiem tęsknota za obecnością drugiego człowieka jest trudna do zniesienia. Z tym że w tej nauce nie ma smutku ani przygnębienia. Mijające pory roku i czas uczą M. życia w harmonii z samym sobą, z naturą i minimalizują jego materialne potrzeby. Ostatecznie, po wielu latach i przejściach, M. decyduje się na to, aby jedynymi towarzyszami rozmów byli Pies, ławka przed domem oraz on sam.

"Okoliczności, w których bohater mojej powieści układa sobie na nowo życie na obrzeżach cywilizacji i poza społeczeństwem, to trochę moje wyobrażenie na temat tego, co by było, gdyby tak móc schować się przed światem."
O autorze
Dominika Kluźniak - wrocławianka, absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnej, aktorka Teatru Narodowego w Warszawie. Występuje również na scenach stołecznych teatrów Współczesnego i Dramatycznego. Można ją oglądać na wielkim i małym ekranie w filmach, serialach oraz w Teatrze Telewizji. Laureatka wielu nagród teatralnych. Użycza głosu w telewizyjnych bajkach dla dzieci oraz produkcjach kinowych. Mama dwóch córek.

Książka "Miejsce" - Dominika Kluźniak - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2019 r. Cena 13.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.