pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek

Autor książki:

Filip Zawada

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788324058426
ISBN: 978-83-2405-842-6
Data: 2019-03-13
31.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

O ludziach, którzy mają dużo miłości, ale nie mają komu jej dać
Na świecie pewnych jest tylko kilka rzeczy. Za wyrażanie się nie dostajesz deseru (kto by go zresztą jadł). Błażej to beksa i irytujący dureń, który gówno wie o życiu. A dorośli zajmują się samymi pierdołami, no chyba, że są kierowcami cystern. I bądź tu mądry, kiedy kot Szatan znika w tajemniczych okolicznościach, sklepikarka Stefa rodzi sobie nagle dziecko, a za zakonnicami to już w ogóle nie trafisz.

Rozdeptałem czarnego kota? to historia poszukiwania swojego miejsca na Ziemi, planecie ludzi. Świeża, błyskotliwa proza, która sprawia, że zaczynasz widzieć, jak bardzo świat z twoich wyobrażeń różni się od tego, w którym żyjesz. Z każdą stroną uświadamiasz sobie, że tę książkę Filip Zawada napisał właśnie o tobie.

Wszyscy mówią, że jestem znajdą, chociaż jeżeli nigdy nikt nikogo nie zgubił, to ciężko powiedzieć, że ktoś kogoś znalazł.

[fragment książki]
Filip Zawada - pisarz, muzyk, fotograf. Autor dwóch książek prozatorskich i sześciu tomików poezji. Nominowany do nagród literackich Gdynia i Silesius. Komponuje muzykę do filmów i sztuk teatralnych. Przez lata związany z zespołami Pustki i Indigo Tree. Obecnie gra sam, hip-hopując własne teksty.

Książka "Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek" - Filip Zawada - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 272 stron i została wydana w 2019 r. Cena 31.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.