pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Mechanizmy zapewnienia zgodności technicznej i bezpiecznej integracji w transporcie kolejowym

Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 346 s.
EAN: 9788381024648
ISBN: 978-83-8102-464-8
Data: 2021-05-19
74.06  90.00  15.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Zapewnienie zgodności technicznej i bezpiecznej integracji stanowią kluczowe aspekty modyfikowanych, odnawianych, modernizowanych czy nowo budowanych podsystemów kolei, zanim zostaną włączone do eksploatacji lub, z formalnego punktu widzenia, uzyskają zezwolenie na dopuszczenie do eksploatacji. Są to również kluczowe aspekty sprawnego procesu realizacji inwestycji kolejowych i osiągania przez projekty inwestycyjne założonych celów eksploatacyjnych.

Monografia pokazuje złożoność i wielowymiarowość procesów zapewnienia zgodności technicznej z wymaganiami zasadniczymi i bezpiecznej integracji zmiany w systemie kolei. Przedstawiono w niej mechanizmy zapewnienia zgodności technicznej i bezpiecznej integracji, szczególnie istotne dla bezpieczeństwa systemu kolei.

Skierowana jest do pracowników ośrodków naukowo-badawczych, wykładowców oraz studentów uczelni technicznych i ekonomicznych, a także do pracowników przedsiębiorstw kolejowych odpowiedzialnych za zarządzanie bezpieczeństwem, menadżerów ds. bezpieczeństwa w transporcie kolejowym oraz inżynierów zajmujących się problematyką bezpieczeństwa ruchu kolejowego i bezpiecznej integracji.

Książka "Mechanizmy zapewnienia zgodności technicznej i bezpiecznej integracji w transporcie kolejowym" - Adam Jabłoński, Marek Jabłoński - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 346 stron i została wydana w 2021 r. Cena 74.06 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]