pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mattis i jego przygody w pierwszej drugiej i trzeciej klasie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zakamarki
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 188 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788377761427
ISBN: 978-83-7776-142-7
Data: 2017-09-01
20.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Mattis, Poducha i Beni Bandzior chodzą do tej samej klasy co Dunia, znana z kilku innych książek Rose Lagercrantz.

W tym tomie poznajemy bliżej Mattisa. W pierwszej klasie jego życie jest całkiem w porządku, z wyjątkiem tych momentów, kiedy przydarza się jakaś katastrofa, na przykład gdy Beni Bandzior zrzuca mu na głowę bryłę lodu. W drugiej klasie Mattisowi powodzi się jeszcze lepiej, bo zaprzyjaźnia się z Poduchą. A trzecia klasa jest naprawdę super! Wszyscy trzej lubią Dunię i koniecznie chcą wiedzieć, co napisała o nich w swoim sekretnym zeszycie.

Książki o Mattisie i Duni to historie o uczuciach i przeżyciach bliskich dziecku opowiedziane z jego perspektywy. Przeznaczone są dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson. Pierwowzorem Mattisa był syn Rose Lagercrantz - Samuel.

O Duni przeczytacie w tomach "Moje szczęśliwe życie", "Moje serce skacze z radości", "Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa", "Życie według Duni" oraz "Do zobaczenia następnym razem". Mattis, Poducha i Beni pojawiają się w tych książkach jako bohaterowie drugoplanowi.

Książka "Mattis i jego przygody w pierwszej drugiej i trzeciej klasie" - Rose Lagercrantz, Samuel Lagercrantz - oprawa twarda - Wydawnictwo Zakamarki. Książka posiada 188 stron i została wydana w 2017 r. Cena 20.32 zł. Zapraszamy na zakupy!