pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa

Autor książki:

Rose Lagercrantz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zakamarki
Rok wyd.: 2014
Oprawa: twarda
Ilość stron: 124 s.
Wymiar: 218x153 mm
EAN: 9788377760666
ISBN: 978-83-7776-066-6
Data: 2014-06-03
18.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jutro Dunia kończy pierwszą klasę. Dunia, która jest taka szczęśliwa, że mogłaby o tym napisać książkę! Nawet zaczęła pisać i książka jest prawie gotowa, czeka tylko na ostatni rozdział. Dunia właśnie ma się zabrać za pisanie bardzo szczęśliwego zakończenia, kiedy ktoś wywołuje panią z klasy, a za moment pani prosi Dunię na korytarz. Pani jest bardzo poważna. Dunia od razu rozumie, że coś się stało. Czy Dunia będzie mogła jeszcze kiedykolwiek znów być szczęśliwa A jednak w całym tym nieszczęściu wydarza się coś radosnego, co pozwala jej dokończyć pisanie książki...

O trudnych, nieprzewidzianych zdarzeniach, którymi czasem zaskakuje nas życie, ale też o tym, że nawet wtedy można i wolno odczuwać radość. Mocna, wzruszająca opowieść.

W sam raz dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

O Duni przeczytacie również w książkach ,,Moje szczęśliwe życie oraz ,,Moje serce skacze z radości.

Książka "Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa" - Rose Lagercrantz - oprawa twarda - Wydawnictwo Zakamarki. Książka posiada 124 stron i została wydana w 2014 r. Cena 18.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.