pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szczęśliwy ten, kto dostanie Dunię

Autor książki:

Rose Lagercrantz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zakamarki
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 188 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788377761700
ISBN: 978-83-7776-170-0
Data: 2018-10-10
20.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Właśnie rozpoczęły się ferie zimowe w drugiej klasie. Dunia tak bardzo tęskni za swoją przyjaciółką Fridą, która musiała przeprowadzić się do Uppsali! Podczas jazdy na nartach Dunia przewraca się i leżąc w śniegu, doznaje olśnienia. Czy Frida nie ma czasem urodzin w czasie ferii zimowych? W takim razie Dunia musi koniecznie się z nią spotkać i dać jej prezent. Okazuje się niestety, że nikt nie może z nią jechać. Babcia proponuje, by Dunia pojechała sama. To będzie jej pierwsza samodzielna wyprawa pociągiem. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem?
Książki o Duni to historie o uczuciach i przeżyciach bliskich dziecku opowiedziane z jego perspektywy. Przeznaczone są dla początkujących czytelników nie tylko ze względu na treść, ale i formę. Czytanie ułatwiają: prosty język, duża czcionka, przejrzysty układ strony i świetne rysunki Evy Eriksson.

O Duni przeczytacie również w książkach Moje szczęśliwe życie, Moje serce skacze z radości, Kiedy ostatnio byłam szczęśliwa, Życie według Duni oraz Do zobaczenia następnym razem, a także spotkacie ją jako drugoplanową bohaterkę w książce Mattis i jego przygody w pierwszej, drugiej i trzeciej klasie.

Książka "Szczęśliwy ten, kto dostanie Dunię" - Rose Lagercrantz - oprawa twarda - Wydawnictwo Zakamarki. Książka posiada 188 stron i została wydana w 2018 r. Cena 20.32 zł. Zapraszamy na zakupy!