pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Matka jej córki

Autor książki:

Daniela Petrova

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788381393775
ISBN: 978-83-8139-377-5
Data: 2020-04-15
29.75 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wstrząsający thriller psychologiczny, olśniewający literacki debiut o dwóch nieznajomych, tym, co je połączyło, oraz okrutnej cenie, jaką płacimy za obsesje.

Lana Stone nigdy nie uważała siebie za stalkerkę - lecz pewnej nocy, wiedziona impulsem, podąża ulicami nowojorskiej dzielnicy Upper West Side za kobietą, której twarz wydaje jej się znajoma. Jej cel? To anonimowa dawczyni jajeczka, które zostało wybrane przez agencję; tego, dzięki któremu została matką. Żądna wiedzy Lana planuje jedynie przyjrzeć się kobiecie z bezpiecznej odległości. Lecz zbieg okoliczności stawia je twarzą w twarz i niespodziewanie rodzi się między nimi przyjaźń.

Katya, studentka z Kolumbii, jest pierwiastkiem yin, dopełniającym yang Lany, impulsywnym wolnym duchem, żyjącym na krawędzi. Daje pragmatycznej Lanie oddech, świeże powietrze i pozwala jej oderwać myśli od rozstania z ojcem dziecka. Lecz nagle, tak nagle jak się pojawiła w życiu Lany, Katya znika. A Lana prawdopodobnie widziała ją ostatnia. Postanawia dowiedzieć się, co się stało z kobietą, której tak wiele zawdzięcza. W tym celu zgłębia przeszłość Katyi, lecz policja zaczyna podejrzewać, że jej motywy nie są szczere. Tymczasem odkrywane sekrety przytłaczają Lanę? Mają moc zmieniania wszystkiego, co jak sądziła wie o tych, których kocha najbardziej...

"Powieść, od której nie oderwiesz oczu. Napiętnowana obsesją i sekretami. Niezwykły debiut."
? Megan Miranda, autorka bestsellera Miasteczko kłamców

Książka "Matka jej córki" - Daniela Petrova - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2020 r. Cena 29.75 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.