pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dziedzictwo dobra

Autor książki:

Nora Roberts

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788381398008
ISBN: 978-83-8139-800-8
Data: 2021-07-13
35.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Autorka bestsellerów #1 Nora Roberts powraca z nową powieścią "Dziedzictwo" - historią o matce i córce, o romansie, ambicji i powrotach do traumatycznej przeszłości.

Królowa literatury obyczajowej i ulubiona autorka polskich czytelniczek!
Adriana Rizzo miała siedem lat, gdy poznała swojego ojca. Tego dnia niemal ją zabił, lecz jej matka Lina zdołała ją ochronić. Aby przywrócić córce równowagę, Lina podrzuca Adrianę do domu rodziców w stanie Maryland. Adriana cieszy się tam zwykłą codziennością, nawiązując coraz silniejsze więzi z dziadkami; pije lemoniadę, bawi się z psami i zawiera nowe przyjaźnie. Po raz pierwszy zakochuje się na zabój. Tymczasem Lina promuje swoją markę fitness i odnosi coraz większe sukcesy.

W szkole średniej Adriana nagrywa i zamieszcza w sieci lekcje jogi własnego pomysłu; zdobywa wykształcenie w dziedzinie dietetyki i śmiało kroczy drogą sukcesów, zapoczątkowaną przez matkę. I wtedy właśnie dostaje pierwszy list z pogróżkami. Lina zapewnia ją jednak, że w przeszłości otrzymała wiele takich listów i nie ma się czym martwić. Ale listy przychodzą regularnie, co roku, zawsze tam, gdzie Adriana akurat przebywa. Gdy wraca do stanu Maryland, aby znów zamieszkać z dziadkiem, dochodzi do eskalacji gróźb - przychodzą one coraz częściej i są coraz bardziej przerażające. Otoczona przez przyjaciół i rodzinę, zaangażowana w relację z byłą wielką miłością, Adriana czuje, że może stracić znacznie więcej niż własne życie...

Książka "Dziedzictwo dobra" - Nora Roberts - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2021 r. Cena 35.32 zł. Zapraszamy na zakupy!