pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Miłość, szkielet i spaghetti

autor:

Marta Obuch

Dane szczegółowe:
Wydawca: Storybox
Rok wyd.: 2023
EAN: 9788383340210
Data: 2023-03-08
23.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Włoska mafia, zrzucony z jasnogórskiej wieży trup i kobiety, które nie dają sobie w kaszę dmuchać. Ostrzegamy, słuchanie tego audiobooka w miejscach publicznych grozi niekontrolowanymi wybuchami śmiechu albo... napadami głodu!
Dorota zatrudnia się w domu zabójczo przystojnego włoskiego biznesmena jako pielęgniarka, szybko jednak się okazuje, że będzie musiała dla niego również gotować. Zresztą nie tylko dla niego, ale także dla bandy jego pracowników, a Włosi mają żołądki jak spadochrony i lubią dobrze zjeść. Problem w tym, że Dorota potrafi przyrządzić jedynie herbatę, do czego w strachu przed utratą pracy nie może się przyznać. Na szczęście ma przecież siostry, mamę i ciocię - wszystkie panie są wyśmienitymi kucharkami, choć charaktery mają wredne. Wydaje się, że to nie ma nic do rzeczy, wystarczy w tajemnicy wpuścić rodzinkę do kuchni, włączyć głośno radio, a reszta dokona się sama... Nic bardziej mylnego!
Jednocześnie z jasnogórskiej wieży spada trup, a pod murami klasztoru grupa antropologów odkopuje wiekowy szkielet człowieka. Co łączy te wydarzenia I czy naprawdę istnieje podziemne przejście między Jasną Górą a pobliskim zamkiem A może znowu sprawdzi się powiedzenie, że gdzie diabeł nie może, tam babę pośle...

Audiobook „Miłość, szkielet i spaghetti” - Wydawca: Storybox. Cena 23.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.