pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

List z Polski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788375068115
ISBN: 978-83-7506-811-5
Data: 2011-04-04
27.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

List z Polski to w pierwszej kolejności film, który bije w Internecie rekordy popularności. Wyprodukowany dla holenderskiej telewizji, wywołał burzę. Jako pierwszy zadawał niewygodne pytania odnośnie katastrofy smoleńskiej. Jednocześnie narodził się pomysł napisania książki, która stanowiłaby pełną transkrypcję wywiadów, jakie zostały udzielone na potrzeby filmu.
Rozmówcy Mariusza Pilisa - wśród nich Wiktor Juszczenko, Władimir Bukowski oraz Piotr Naimski - mieli zdecydowanie więcej do powiedzenia, aniżeli mogła pomieścić taśma filmowa. Powstała książka ważna, stawiająca pytania o Rosję, politykę Lecha Kaczyńskiego, rolę Polski w świecie. Pytania, które dla wielu mogą być niewygodne. Jedno z nich brzmi: w jakim kierunku zmierza Polska Drugie: kto wskazuje ten kierunek Tej książki po prostu nie wypada nie znać .
Rafał A. Ziemkiewicz Myślę, że jesteśmy w bardzo niebezpiecznej sytuacji międzynarodowej. A ona jest tym bardziej niebezpieczna, że nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego że obecnie rządzący i ośrodki opiniotwórcze robią wszystko, żeby Polakom wmówić, że są absolutnie zabezpieczeni układami międzynarodowymi, że NATO i UE gwarantują nam po wieczne czasy bezpieczeństwo. Niestety, to nieprawda. Bronisław Wildstein Nie mam najmniejszych wątpliwości co do faktu, że Zachód znów was sprzedaje. Władimir Bukowski Nazywałem [Lecha Kaczyńskiego] polskim Ronaldem Reaganem i jestem przekonany, że wcześniej czy później większość sobie to uświadomi. Wiktor Juszczenko

Książka "List z Polski" - Mariusz Pilis, Artur Dmochowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2011 r. Cena 27.81 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.