pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Leki po Dyplomie. Pediatria 2017
Tytuł książki:

Leki po Dyplomie. Pediatria 2017

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 752 s.
Wymiar: 125x190 mm
EAN: 9788364153853
ISBN: 978-83-6415-385-3
Data: 2017-09-11
Cena wydawcy: 79.99 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Od wydawcy
Przekazujemy Czytelnikom kolejne wydanie Leków po Dyplomie - Pediatria.

"dla lekarzy"
Książka Leki po Dyplomie - Pediatria przeznaczona jest dla lekarzy pediatrów, jak również dla lekarzy innych specjalizacji.

informacje o lekach niezbędne w pracy"
W rozdziale "Preparaty" zamieszczono informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, umieszczono tu także informacje o szczepionkach stosowanych u dzieci oraz o lekach stosowanych w lecznictwie zamkniętym. W książce znajdą Państwo także informacje o wybranych lekach dostępnych bez recepty, suplementach diety, wyrobach medycznych i kosmetykach, które mogą być stosowane u dzieci, promowanych przez firmy farmaceutyczne.

W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie - tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierających tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu.

"ceny leków"
Wartościową informacją są podane przy lekach ceny (orientacyjna opłata dla pacjenta). Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia wchodzącym w życie z dniem 01.03.2017 r. Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek.

Wszystkie wymienione w Lekach po Dyplomie - Pediatria preparaty zestawione są w dwóch wykazach - indeksie substancji czynnych i klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).

Wydawnictwo dziękuje firmom farmaceutycznym za udostępnianie materiałów źródłowych na temat preparatów i współpracę, która umożliwia przekazywanie lekarzom aktualnej i wiarygodnej informacji o leku.

Książka "Leki po Dyplomie. Pediatria 2017" - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska. Książka posiada 752 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]