pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Leki Po Dyplomie 2012. Pediatria
Tytuł książki:

Leki Po Dyplomie 2012. Pediatria

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1082 s.
Wymiar: 130x195 mm
EAN: 9788362597413
ISBN: 978-83-6259-741-3
Data: 2012-05-31
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
Przekazujemy Czytelnikom kolejne wydanie Leków po Dyplomie - Pediatria.

dla lekarzy Książka Leki po Dyplomie - Pediatria przeznaczona jest dla lekarzy pediatrów, jak również dla lekarzy innych specjalizacji.

informacje o lekach niezbędne w pracy W rozdziale Preparaty zamieszczono informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, umieszczono tu także informacje o szczepionkach stosowanych u dzieci oraz o lekach stosowanych w lecznictwie zamkniętym. W książce znajdą Państwo także informacje o wybranych lekach dostępnych bez recepty, suplementach diety, wyrobach medycznych i kosmetykach, które mogą być stosowane u dzieci, promowanych przez firmy farmaceutyczne. Chcielibyśmy również zwrócić Państwa uwagę na znak graficzny ! znajdujący się przy preparatach z wybranymi substancjami leczniczymi. Znak ten odsyła do dodatkowych informacji znajdujących się w ostatnim rozdziale książki.

W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie - tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierających tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu.

ceny leków Wartościową informacją są podane przy lekach ceny (orientacyjna opłata dla pacjenta). Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia wchodzącym w życie z dniem 01.03.2012 r. Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek. Dla ułatwienia informacje te znajdują się w książce również w formie receptariusza.

Książka "Leki Po Dyplomie 2012. Pediatria" - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska. Książka posiada 1082 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Pediatria - okładka książki

Pediatria

Frank Quattromani, Gilbert A. Handal, Richard Lampe