pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Leki po dyplomie 2012. Okulistyka
książka:

Leki po dyplomie 2012. Okulistyka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 136 s.
Wymiar: 125x190 mm
EAN: 9788362597482
ISBN: 978-83-6259-748-2
Data: 2012-08-08
pozycja niedostępna

Leki po dyplomie 2012. Okulistyka - opis książki:

dla lekarzy Książka Leki po Dyplomie - Okulistyka przeznaczona jest dla lekarzy okulistów, jak również dla lekarzy innych specjalizacji.

...informacje o lekach niezbędne w pracy...

Zamieszczono w niej informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, znajdą Państwo także informacje o lekach stosowanych w lecznictwie zamkniętym oraz niektórych preparatach dostępnych bez recepty, promowanych przez firmy farmaceutyczne.

W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie - tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierających tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu.

Cenną informacją są podane przy lekach ceny (orientacyjna opłata dla pacjenta). W przypadku leków refundowanych ceny podano na podstawie obowiązujących rozporządzeń Ministra Zdrowia. Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek.

Wszystkie wymienione w Lekach po Dyplomie preparaty zestawione są w dwóch wykazach - indeksie substancji czynnych i preparatów oraz klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).

Książka „Leki po dyplomie 2012. Okulistyka” - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska.

Książka posiada 136 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Leki po dyplomie 2012. Okulistyka"