pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Leki po dyplomie 2012. Ginekologia i położnictwo
Tytuł książki:

Leki po dyplomie 2012. Ginekologia i położnictwo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Medical Tribune Polska
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 366 s.
Wymiar: 125x190 mm
EAN: 9788362597529
ISBN: 978-83-6259-752-9
Data: 2012-08-08
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
... dla lekarzy ...

Książka Leki po Dyplomie - Ginekologia i położnictwo przeznaczona jest dla lekarzy położników i ginekologów.

... informacje o lekach niezbędne w pracy ...

Zamieszczono w niej informacje o lekach, z uwzględnieniem ich postaci i dawek, a także wielkości opakowań dostępnych na rynku. Poza lekami wydawanymi wyłącznie na receptę, znajdą Państwo także informacje o lekach stosowanych w lecznictwie zamkniętym. W książce znajdą Państwo także informacje o promowanych przez firmy farmaceutyczne lekach dostępnych bez recepty, suplementach diety, wyrobach medycznych i kosmetykach.

W krótkim opisie leku zawarto syntetycznie podane działanie leku, wskazania, przeciwwskazania do stosowania wraz z ostrzeżeniami, działania niepożądane oraz dawkowanie - tworząc podręczny przewodnik dla lekarza. Przy nazwie handlowej podano również inne potrzebne informacje o danym leku, z których szczególnie przydatną dla lekarzy są nazwy preparatów zawierające tę samą substancję czynną, o podobnym zastosowaniu. Ceny leków refundowanych zamieszczone w publikacji są zgodne z Obwieszczeniem Ministra Zdrowia wchodzącym w życie z dniem 01.05.2012. Natomiast w przypadku leków pełnopłatnych odpłatność dla pacjenta podano na podstawie informacji uzyskanych od firm farmaceutycznych lub uśrednionych cen z aptek.

Czytelnicy zainteresowani szczegółowymi informacjami o innych substancjach czynnych znajdą szersze dane w wydaniu encyklopedycznym Leków współczesnej terapii J.K. i A. Podlewskich.

Wszystkie wymienione w książce Leki po Dyplomie - Ginekologia i położnictwo leki zestawione są w dwóch wykazach - substancji czynnych i preparatów oraz klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej (ATC).

Książka "Leki po dyplomie 2012. Ginekologia i położnictwo" - oprawa miękka - Wydawnictwo Medical Tribune Polska. Książka posiada 366 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]