pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Redundancja w tekście prawnym
Redundancja w tekście prawnym 33.52 zł pozycja dostępna!
książka:

Legislacja administracyjna. Zarys zagadnień podstawowych. Seria: Wykłady specjalizacyjne

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 188 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788325577506
ISBN: 978-83-2557-750-6
Data: 2015-11-03
Cena wydawcy: 49.00 złpozycja niedostępna

Legislacja administracyjna. Zarys zagadnień podstawowych. Seria: Wykłady specjalizacyjne - Lesław Grzonka - opis książki:

Seria WYKŁADY SPECJALIZACYJNE adresowana jest do studentów, a także absolwentów prawa - zarówno teoretyków, jak i praktyków chcących poszerzyć swoją wiedzę o wysoko wyspecjalizowane zagadnienia prawne. W serii tej znajdują się publikacje omawiające tematykę, którą - zdaniem ekspertów - warto znać, aby odnosić sukcesy zawodowe. W dzisiejszych bowiem czasach sukces można osiągnąć, mając szeroką wiedzę nie tylko ogólną, ale połączoną z wiedzą z wąskich dziedzin prawa.

Opracowanie "Legislacja administracyjna. Zarys zagadnień podstawowych" ma charakter podręcznika akademickiego i obejmuje podstawowe informacje z zakresu legislacji administracyjnej. Stanowi pierwsze kompleksowe ujęcie tej problematyki z punktu widzenia nauki legislacji. Jego celem jest przybliżenie najważniejszych kwestii związanych z tworzeniem prawa przez organy administracji publicznej.

Praca obejmuje wszystkie najważniejsze zagadnienia z zakresu legislacji administracyjnej. Poza podstawowym celem, jakim było stworzenie pierwszego kompleksowego podręcznika z tej tematyki, na uwagę zasługuje również szeroka baza bibliograficzna, pozwalająca na poszerzanie przez Czytelników wiedzy o tworzeniu prawa. Opracowanie składa się z dziewięciu rozdziałów prezentujących zarówno kwestie teoretyczne, jak i praktyczne.

Książka może stanowić również uzupełnienie wiedzy dla wszystkich osób zaangażowanych w proces powstawania prawa w organach administracji - kadry kierowniczej, radców prawnych, legislatorów i urzędników.

Książka „Legislacja administracyjna. Zarys zagadnień podstawowych. Seria: Wykłady specjalizacyjne” - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck.

Książka posiada 188 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Legislacja administracyjna. Zarys zagadnień podstawowych. Seria: Wykłady..."
Lesław Grzonka - autor m.in.:
Wiedza o państwie i prawie. Zarys - okładka książki
Wiedza o państwie i prawie. Zarys wykładu Lesław Grzonka, Andrzej Korybski;