pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Legend. Seria Real. Tom 6

Autor książki:

Katy Evans

Dane szczegółowe:
Wydawca: papierowy księżyc
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 368 s.
EAN: 9788365830487
ISBN: 978-83-6583-048-7
Data: 2018-12-01
Cena wydawcy: 38.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Szósta część bestsellerowej serii z listy New York Timesa, która rozpoczęła się od REAL.

Czy miłość naprawdę może pokonać wszystko?
Walczy o szacunek. Walczy o nią.

Walczy z własnymi demonami.

Cage Maverick "The Avenger" chce awansować na szczyt i stać się LEGENDĄ na ringu. Chociaż pilnie strzeże swojej tożsamości w Podziemiu znany jest jako dzieciak z czipem na ramieniu i tatuażem na plecach, oznaczającym kłopoty. Jego głównym celem jest, by wygrać z jedynym i niepokonanym Remingtonem "Riptide" Tatem.

Gdy Mav trenuje, spotyka młodą dziewczynę - równie jak on, obcą w mieście - i iskrzy. Kiedy między nimi zaczyna robić się gorąco, okazuje się, że Reese Dumas, to nikt inny jak kuzynka żony Remingtona Tatea. Dziewczyna, która powinna mieć zakodowaną niechęć do niego, i od której powinien trzymać się z daleka?
Jednak dla Mavericka walka, to codzienność. Walczy o kobietę w swoim sercu i z potworami we krwi. Oczy świata zwrócone są na nich, a zwycięzca przejdzie do historii jako ostateczny mistrz walki; ostateczna LEGENDA.

Umrę, by na nią zasłużyć.

Ale ona jest tylko moja...

Książka "Legend. Seria Real. Tom 6" - Katy Evans - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo papierowy księżyc. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2018 r.