pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Miłość za milion dolarów

Autor książki:

Katy Evans

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788367014410
ISBN: 978-83-6701-441-0
Data: 2021-11-16
27.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Podjęła się prawie niemożliwego zadania przeistoczenia tego faceta w mężczyznę idealnego - tyle że w trakcie tego procesu nie wolno jej ulec jego urokowi.

Elizabeth Banks wychowała się w świecie mężczyzn. Przez całe życie musiała udowadniać, że jest godna przejęcia schedy po swoim ojcu, że jest pod każdym względem idealna.

Nie ustając w walce o aprobatę ojca, stawia samej sobie bardzo wysoką poprzeczkę. Ma wprowadzić na rynek nową linię garniturów - i musi to zrobić lepiej niż ktokolwiek w historii firmy. Ale żeby to osiągnąć, musi zatrudnić odpowiedniego modela - kogoś, kto uosabia wszystko to, co reprezentują sobą najwyższej jakości garnitury: klasę, elegancję, styl i pewność siebie. Kiedy nie udaje jej się znaleźć idealnego mężczyzny, ma tylko jedno wyjście: musi go stworzyć. Gdy spotyka niepokornego Jamesa Rowana, wie, że ma on wszystko to, czego jej potrzeba. Ktoś musi to tylko wyciągnąć na światło dzienne. Za cenę miliona dolarów James zgadza się zostać mężczyzną idealnym, choć do tej pory do tego ideału było mu zdecydowanie daleko.

Czy po tym, jak Lizzy sama stworzy mężczyznę ze swoich marzeń - będzie umiała mu się oprzeć?

Książka "Miłość za milion dolarów" - Katy Evans - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2021 r. Cena 27.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.