pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

RIPPED. Seria Real. Tom 5

Autor książki:

Katy Evans

Dane szczegółowe:
Wydawca: papierowy księżyc
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 131x201 mm
EAN: 9788365830296
ISBN: 978-83-6583-029-6
Data: 2017-12-04
29.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Seria, na punkcie której oszalały czytelniczki na całym świecie. "REAL" rozgrzewało, "MINE" ekscytowało, "REMY" podniecał, "ROGUE" rozpalał zmysły. Pora na tom piąty - równie gorące, równie emocjonujące i równie doskonałe "RIPPED". Czy dasz się uwieść tej historii?

Przystojna gwiazda rocka z dużą pewnością siebie.

Była dziewczyna z nieprzemyślanym planem...

Pandora zakładała, że jej serce mogło być złamane przez byłego chłopaka tylko raz dopóki Mackenna Jones nie wraca do miasta z największym koncertem w swojej karierze. Mówią, że dziewczyny zachodzą w ciążę tylko myśląc o trasie Crack Bikini, która ma być ogromnym sukcesem.

Och, z pewnością okaże się ona hitem gdy z przytupem wkroczy w nią Pandora. Ona i jej przyjaciółka Melanie są zdeterminowane, by upokorzyć go na scenie. Lecz kiedy zatrzymuje je ochrona i wzywają jej eks, Mackenna decyduje, że nie wniesie oskarżenia, jeśli Pandora dołączy do trasy pod pewnymi warunkami takimi, które mają dać mu przewagę i sprawić, że ponownie będzie blisko niego.

Wkrótce namiętność, która kiedyś ich łączyła, znów zaczyna płonąć, i bez względu na to, jak bardzo Pandora chce go nienawidzić, jej twarda fasada zaczyna pękać.

Co gorsza, Mackenna również o tym wie. Lecz nie odkrył wszystkich jej sekretów?

Książka "RIPPED. Seria Real. Tom 5" - Katy Evans - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo papierowy księżyc. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2017 r. Cena 29.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.