pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kryzys wieku średniego. Poradnik filozoficzny

Autor książki:

Setiya Kieran

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Kultura Liberalna
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 262 s.
Wymiar: 12x20.5 mm
EAN: 9788366619142
ISBN: 978-83-66619-14-2
Data: 2023-07-19
35.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kieran Setiya pokazuje nam, że filozofia może być cennym narzędziem w radzeniu sobie z trudnościami towarzyszącymi tzw. kryzysowi wieku średniego, który – jak przekonuje autor – może przyjść nadspodziewanie wcześnie. Setiya z właściwym sobie humorem wnikliwie analizuje poczucie bezsensu i tęsknoty za utraconą młodością i czasem, kiedy wszystkie życiowe drogi były jeszcze możliwe.

Kryzys wieku średniego ma swoją fascynującą historię. Warto ją poznać, aby życiowe przesilenie przekuć w szansę.Jarosław Kuisz Jeśli zamartwiacie się nieodwracalnością czasu, analizujecie życiowe porażki, a w czasie bezsennych nocy pytacie same siebie: „czy coś się jeszcze wydarzy ” – przeczytajcie tę książkę. Wiem, poradników jest aż za dużo, ale ten łączy w sobie lekkość eseju, racjonalne podejście oraz historię filozofii. Daje również odpowiedź na frapujące pytanie: kiedy zaczyna się wiek średni i czy zawsze musi wiązać się z kryzysem

Sylwia Chutnik

Ta świetna książka pokazuje, że filozofia była i wciąż jest najskuteczniejszą metodą refleksji nad nieodłącznymi aspektami życia: przemijaniem, utratą i śmiercią. Refleksji, a zatem oswajania – co bynajmniej nie oznacza ani zaprzeczenia, ani idealizacji. Lektura obowiązkowadla wszystkich przemijających, niezależnie od wieku i stanu ducha.

Tomasz Stawiszyński

Kieran Setiya - filozof, etyk, wykładowca w prestiżowym Massachusetts Institute of Technology. Autor bestsellerów, wyróżniony m.in. w rankingu najlepszych książek The Economist.

Książka "Kryzys wieku średniego. Poradnik filozoficzny" - Setiya Kieran - oprawa miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Fundacja Kultura Liberalna. Książka posiada 262 stron i została wydana w 2023 r. Cena 35.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.