pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Krótka historia długiego dochodzenia do siebie
Tytuł książki:

Krótka historia długiego dochodzenia do siebie

Autor książki:

Aneta Mazur

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381591133
ISBN: 978-83-8159-113-3
Data: 2019-05-22
28.58  36.00  7.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

"Krótka historia długiego dochodzenia do siebie" to osobista opowieść o alkoholiku, jego dorosłej córce i byłej żonie. Napisałam ją, bo chciałam pokazać oblicze alkoholizmu, o którym często się nie mówi - czy to ze wstydu, czy też z niestosowności mówienia o uczuciach do rodzica, który w oczach wielu na miłość nie zasłużył. To historia o ludzkich relacjach, współczuciu, desperacji i nadziei. O odnajdywaniu siebie. O zwykłości i niezwykłości ludzkich przypadków. O brzydocie ludzkiego upadku i pięknie życia ukazującym się w najmniej oczekiwanych momentach.

Kiedy wieloletnia partnerka Ojca przeprowadza się do innego miasta, Ojciec po raz pierwszy mieszka sam. Anioła - bo tak ją ochrzciła nie-jej-córka - wybiera w końcu życie w spokoju i z dala od alkoholowych problemów partnera. Z momentem jej odejścia córka zostaje promowana na Panią Bóg. Od naocznego przekonania się o Wielkim Upadku otwiera się w córce nowy rodzaj połączenia z Ojcem i pomimo mieszkania na odległość budzi się w niej odpowiedzialność za jego losy. Funkcja Pani Bóg ciąży i uwiera, ale nie ma od niej ucieczki.

Książka "Krótka historia długiego dochodzenia do siebie" - Aneta Mazur - oprawa miękka - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.58 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Aneta Mazur - autor m.in.:
Produkty podobne:
Kontroler snów - okładka książki

Kontroler snów

Marek Nocny
Właśnie dziś, właśnie teraz - okładka książki

Właśnie dziś, właśnie teraz

Karolina Wilczyńska
Kobieta bez winy i wstydu - okładka książki

Kobieta bez winy i wstydu

Wojciech Eichelberger