pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Król popiołów

Autor książki:

Ludmiła Skrzydlewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editio
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 140x210 mm
EAN: 9788328384484
ISBN: 978-83-2838-448-4
Data: 2022-09-13
17.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Śledztwa w mieście grzechu bywają bardzo niebezpieczne. Ale niezwykle fascynujące!
Tajemnice rozwiązuje zawodowo... Tyle że własne uczucia są zwykle najtrudniejszą zagadką
To miało być łatwe, rutynowe zlecenie. Dla Everly Chance, prywatnej detektyw przyzwyczajonej do pracy na krawędzi prawa w najbrudniejszych zakamarkach Las Vegas, śledzenie niewiernej żony jest jak niedzielny spacer.

Jednak nie tym razem. Bo tym razem wszystko układało się źle - doszło do podwójnego morderstwa, a dziewczyna, z prowadzącej śledztwo, stała się ściganym przez zabójców świadkiem. Tylko że Everly Chance nie jest typem osoby, która biernie przyjmuje na siebie rolę ofiary i grzecznie pozwala się zastrzelić...

Przeciwnie, kobieta rozpoczęła własne dochodzenie, by ustalić, kto na nią poluje.

Tropy prowadzą do Arthura, męża zamordowanej, potężnego i wpływowego organizatora nielegalnych walk. Najwyraźniej nie zamierzał zbyt głęboko przeżywać żałoby. Przeciwnie, wykazywał żywe zainteresowanie atrakcyjną panią detektyw, daleko wykraczające poza sprawy zawodowe. Dokąd wspólnie dotrze tych dwoje
Oto trzecia powieść z emocjonującego cyklu Królowie Vegas.

Także tym razem spodziewaj się wciągającej akcji, niespodziewanych wybuchów namiętności, dużej szczypty erotyki i głęboko skrywanych sekretów!

Książka "Król popiołów" - Ludmiła Skrzydlewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Editio. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2020 r. Cena 17.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.