pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Król Kier

Autor książki:

Ludmiła Skrzydlewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editio
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
EAN: 9788328398245
ISBN: 978-83-2839-824-5
Data: 2023-02-03
30.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przez lata żył jedynie pragnieniem zemsty. Teraz nie wie, czy zdoła jej dokonać
Kiedy Persia Grant, skromna krupierka z Las Vegas, spędza kilka upojnych godzin w pokoju hotelowym z tajemniczym nieznajomym, nawet nie przypuszcza, jak bardzo ta przygoda zmieni jej życie. Choć ma być jednorazowa, przyniesie o wiele poważniejsze konsekwencje, niż jej się wydaje.

Tymczasem na ulicach Vegas postrach wśród przestępców sieje tajemniczy Król Kier. Zamaskowany, nieuchwytny i groźny, niczym mściciel z horrorów. Kiedy tych dwoje przypadkowo się spotyka, ich życie wywraca się do góry nogami. Jedno porwanie sprawia, że losy Persii i Króla Kier nieodwracalnie się ze sobą splatają. I chociaż dziewczyna zdaje sobie sprawę, że jej porywacz to niebezpieczny człowiek i powinna go nienawidzić, jest dokładnie odwrotnie. Napięcie erotyczne między obojgiem staje się coraz bardziej wyczuwalne
Jaki jest prawdziwy cel Króla Kier I czy zwykła pracownica kasyna może odegrać jakąś rolę w jego osiągnięciu
Oto czwarta powieść z serii Królowie Vegas, w której sensacja miesza się z romansem w prawdziwie wybuchowym koktajlu. Przygotuj się na zarwaną noc! o autorze:
Ludka Skrzydlewska - z wykształcenia anglistka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, z zawodu kierowniczka w pewnej międzynarodowej korporacji, z zamiłowania autorka romansów z wątkami kryminalnymi i sensacyjnymi. Pisze praktycznie od dziecka, od kilku lat dzieląc się swoimi tekstami w Internecie. Sama dużo czyta, a jej ulubioną autorką pozostaje Joanna Chmielewska. Prywatnie lubi podróże, planszówki ze znajomymi i swojego psa, labradora Milo. Sentymentalna bzdura jest jej pierwszą powieścią wydaną drukiem.

Książka "Król Kier" - Ludmiła Skrzydlewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Editio. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2023 r. Cena 30.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.