pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Trzynaście randek

Autor książki:

Joanna Maziarek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editio
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 408 s.
EAN: 9788328388376
ISBN: 978-83-2838-837-6
Data: 2022-06-02
13.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Czy masz dziś wolny wieczór Wolny na... miłość
Ellen Harvelle jest kobietą piękną i inteligentną, do tego z charakterem. Zna swoją wartość i dlatego nie reaguje entuzjazmem na zaloty przystojnego Jeremyego Mitchella. Tych dwoje poznaje się w Las Vegas, w klubie organizującym szybkie randki. Jeremy, zarozumiały i bezczelny perkusista w kapeli metalowej, wpadł tu, by znaleźć dziewczynę na jedną noc. Ellen zdecydowała się odwiedzić klub Periscope z zupełnie innego powodu - zbliża się ślub złośliwej kuzynki, na którym panna Harvelle nie chciałaby wystąpić solo. Szuka więc spokojnego mężczyzny, który zechciałby jej towarzyszyć na weselu.

Rozmowa przy klubowym stoliku nie wypada pomyślnie - Jeremy szybko się przekonuje, że jego urok na Ellen nie działa. To nie ten typ kobiety, którą przyszedł poderwać. Dziewczyna przejrzała go od razu, odpowiednio zaklasyfikowała i nie ma ochoty kontynuować tej znajomości. A jednak... Coś się między nimi dzieje. Coś, co każe Jeremyemu poprosić o kolejne spotkanie. Coś, co zmusza Ellen do tego, by się na nie zgodzić. Pewnego wieczoru o umówionej godzinie Jeremy podjeżdża pod dom Ellen, by zabrać ją na pierwszą z trzynastu randek...

O autorze książki
Joanna Maziarek - urodzona w Przemyślu, wychowywała się i mieszka w niewielkiej wsi Pawłosiów pod Jarosławiem na Podkarpaciu. Odkąd pamięta, uwielbia słuchać muzyki, czytać, a od czasów nastoletnich także pisać. Początkowo były to opowiadania typu fan fiction, potem własne fabuły, które pod pseudonimem Jo Winchester z powodzeniem publikuje na portalu Wattpad.

Książka "Trzynaście randek" - Joanna Maziarek - oprawa miękka - Wydawnictwo Editio. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2022 r. Cena 13.17 zł. Zapraszamy na zakupy!