pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Król odszkodowań

Autor książki:

John Grisham

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 195x125 mm
EAN: 9788381256933
ISBN: 978-83-8125-693-3
Data: 2022-02-16
32.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

THRILLER PRAWNICZY, KTÓREGO AKCJA TOCZY SIĘ NIE NA SALI SĄDOWEJ, LECZ W GABINETACH, GDZIE PROWADZONE SĄ TAJNE PERTRAKTACJE, I NA ŁAMACH PRASY.
ZDOBYCIE TEGO, O CZYM ŚNI KAŻDY PRAWNIK, MA SWOJĄ CENĘ.
Praca w Biurze Obrońcy Publicznego to nie najlepszy początek kariery dla zdolnego młodego prawnika. Nędzna pensja, brak ciekawych spraw, zero perspektyw. A jednak to właśnie tam Clayowi Carterowi, z trudem wiążącemu koniec z końcem, trafia się okazja zdobycia naprawdę wielkich pieniędzy. I to nie za to, że stanie przed sądem. Przeciwnie za to, że nie dopuści do procesu.
Kiedy zostaje wyznaczony na obrońcę z urzędu chłopaka, który zabił rówieśnika, jest przekonany, że ma do czynienia z przypadkiem, jakich wiele bezsensownym aktem przemocy na ulicy. Szybko jednak orientuje się, że sprawa ma drugie dno. Bo skoro wielki koncern farmaceutyczny proponuje mu 15 milionów dolarów, by zapobiegł procesowi, to nietrudno sobie wyobrazić, o jakie sumy toczy się gra.
Clay ma na wyciągnięcie ręki to, o czym nawet nie śnił. Za wszystko trzeba jednak zapłacić. W tej sprawie nie chodzi bowiem tylko o pieniądze, ale też o ludzkie życie.
W tej książce znajdziecie wszystko to, czego oczekujecie od Grishama i jeszcze trochę. The Seattle Times
Mnóstwo napięcia, świetna rozrywka. Kiedy skończycie tę książkę, na pewno będziecie chcieli sięgnąć po następną powieść Grishama. Entertainment Weekly
Jeden zwrot akcji goni drugi! The Philadelphia Inquirer
Klasyka gatunku, którą warto znać. Lubimyczytać.pl

Książka "Król odszkodowań" - John Grisham - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.