pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wyspa Camino. Tom 2. Wichry Camino

Autor książki:

John Grisham

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 200x130 mm
EAN: 9788382154948
ISBN: 978-83-8215-494-8
Data: 2021-05-20
35.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

ULUBIONY PISARZ AMERYKI MISTRZ THRILLERA PRAWNICZEGO POWRACA W NOWYM, TYM RAZEM NIECO LŻEJSZYM, WAKACYJNYM WYDANIU
Witajcie ponownie na wyspie Camino, tu wszystko może się zdarzyć - nawet morderstwo w oku cyklonu, które być może okaże się zbrodnią doskonałą.
Księgarnia Bay Books Bruce a Cable a właśnie przygotowuje się do wizyty bestsellerowej autorki Mercer Mann, gdy huragan Leo zbacza z przewidzianego kursu i zaczyna kierować się prosto na wyspę Camino. Gubernator Florydy nakazuje obowiązkową ewakuację, a większość mieszkańców zabezpiecza swoje domy, wsiada do łodzi i ucieka na kontynent, ale Bruce decyduje się zostać i stawić czoło burzy.
Niszczycielska siła huraganu zrównuje z ziemią zabudowania i pozbawia życia dziesiątki osób. Jedną z ofiar jest Nelson Kerr, przyjaciel Bruce a i autor thrillerów. Jednak natura obrażeń Nelsona sugeruje, że to nie nawałnica była przyczyną jego śmierci: zmarł, otrzymawszy kilka podejrzanych uderzeń w głowę. Komu zależało na śmierci Nelsona? Lokalna policja jest przytłoczona radzeniem sobie z następstwami burzy i niewystarczająco kompetentna, by zająć się tą sprawą. Bruce przystępuje więc do śledztwa, a to, co odkrywa między wierszami nieukończonej powieści, jest dużo bardziej szokujące niż jakikolwiek zwrot akcji w powieści Nelsona - i znacznie bardziej niebezpieczne.

Książka "Wyspa Camino. Tom 2. Wichry Camino" - John Grisham - oprawa twarda - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2021 r. Cena 35.39 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.