pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ukryte na widoku

Autor książki:

Jeffrey Archer

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rebis
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788381883504
ISBN: 978-83-8188-350-4
Data: 2021-10-22
26.10 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

To nie jest powieść detektywistyczna, to jest opowieść o detektywie...

William Warwick, znany już czytelnikom z tomu Nic bez ryzyka, otrzymuje awans na detektywa sierżanta i - wraz z inspektorem Lamontem zostaje przeniesiony do wydziału antynarkotykowego. Elitarna komórka, do której trafiają, ma jeden cel: schwytanie tajemniczego barona narkotykowego.

Jednocześnie William wraz ze swoją narzeczoną Beth przygotowują się do ślubu. Nie spodziewają się jednak, jaka niespodzianka czeka ich przy ołtarzu.

Pętla wokół siatki przestępczej rozbudowanej na skalę, z jaką dotychczas londyńska policja nie miała do czynienia, stopniowo się zaciska. Ostatecznie ekipa specjalna Williama, wykorzystując to, co ukryte na widoku, zastawia wymyśloną przez niego pułapkę?
Jeffrey Archer wie, jak małymi porcjami dawkować napięcie aż do ostatniej strony - Washington Post
Intrygujące fabuły, jedwabiście gładki styl... Jeffrey Archer bawi się z czytelnikami w kotka i myszkę - The New York Times
Majstersztyk narracyjnego kunsztu, który kończy się nie jednym, lecz dwoma zazębiającymi się procesami sądowymi. Proszę o więcej - Kirkus Reviews

Książka "Ukryte na widoku" - Jeffrey Archer - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Rebis. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.