pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ile kosztują marzenia

Autor książki:

Mellisa Hill

Dane szczegółowe:
Wydawca: Prószyński
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 456 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788380692718
ISBN: 978-83-8069-271-8
Data: 2016-03-08
29.04 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Kiedy na schodach kawiarni Elli zostaje znalezione niemowlę, wszyscy zadają sobie pytanie - jacy rodzice są w stanie porzucić własne dziecko?
Hollywoodzka aktorka Ruth Seymour wraca do rodzinnego Lakeview na kilka letnich miesięcy. Czy jednak jej jednorazowa przygoda z przystojnym kolegą z planu nie będzie miała poważniejszych konsekwencji?
Jess czuje się coraz bardziej obco w towarzystwie przyjaciółek, które niedawno zostały mamami. Przerażona, że wkrótce może je całkiem utracić, postanawia jak najszybciej zajść w ciążę. Jednak czy na pewno jest gotowa na macierzyństwo?
Po paskudnym rozstaniu z partnerem Nina wprowadza się do ojca, Patricka, z którym od dawna nie utrzymywała kontaktu. Czy odważy się zdradzić mu pilnie strzeżony sekret?
Jedno jest pewne: ktoś w miasteczku wie więcej, niż się do tego przyznaje. Ale prawdy nie można ukrywać wiecznie?
Więcej zaskakujących zwrotów akcji niż zakrętów w kolejce górskiej - doskonała lektura.

"Mail on Sunday"
Książka, od której nie sposób się oderwać. Znakomita.

"Sunday Independent"
Melissa Hill mieszka z mężem Kevinem, córką Claire i psem Homerem w Blackrock w hrabstwie Dublin. Jest autorką powieści obyczajowych - zajmują one pierwsze miejsca na listach bestsellerów, przetłumaczono je na 25 języków.

Książka "Ile kosztują marzenia" - Mellisa Hill - oprawa miękka - Wydawnictwo Prószyński. Książka posiada 456 stron i została wydana w 2016 r. Cena 29.04 zł. Zapraszamy na zakupy!