pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Moja zemsta

Autor książki:

Aleksandra Możejko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editio
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
EAN: 9788328398009
ISBN: 978-83-2839-800-9
Data: 2023-06-19
28.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Czy zemsta da mu szczęście Czy przyniesie coś innego
Pragnął tylko jednego. Wraz z nią otrzymał wiele więcej
Marcello Manfredo ma wszystko: drogie samochody, luksusowe rezydencje i doskonale prosperującą firmę. Pławi się w dostatku. Pieniędzy ma tyle, że do końca życia nie byłby w stanie ich wydać. Brakuje mu tylko jednego. Jednej rzeczy, o której marzy od dawna. Do niej dąży i pragnie jej tak, jak niczego innego na świecie. Wreszcie nadchodzi dzień, w którym zrealizuje swój plan. Tego dnia dopełni się jego zemsta.

Dziesięć lat wcześniej stracił oboje rodziców. Odebrał mu ich Enzo Monroe, sprowadzając na młodego Manfreda niewyobrażalny ból i wielką tęsknotę. Ponieważ jednak zemsta najlepiej smakuje na zimno, Marcello nie szaleje, tylko czeka na odpowiedni moment. Planuje, jak odebrać wrogowi wszystko. Nie tylko pieniądze i wpływy. Także córkę. Manfredo zażąda od Enza jego córki. By dopełnić zemsty, ożeni się z Elizabeth Rose Monroe. Oczywiście uczyni to wbrew jej woli...

O autorze książki
Aleksandra Możejko - z zamiłowania do książek w 2019 roku zaczęła zamieszczać swoje teksty na Wattpadzie, obecnie ma na koncie siedemnaście publikacji na tym portalu. Zadebiutowała powieścią Dzieci mafii. Elena; do Eleny bardzo szybko dołączyli jej siostra Olivia i brat Nicolas. Jej opowiadania można także znaleźć w antologii charytatywnej Sportowe love i w zbiorze Zakochane święta.

Książka "Moja zemsta" - Aleksandra Możejko - oprawa miękka - Wydawnictwo Editio. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2023 r. Cena 28.98 zł. Zapraszamy na zakupy!