pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Korona śniegu i krwi

Autor książki:

Elżbieta Cherezińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 768 s.
Wymiar: 155x235 mm
EAN: 9788377855324
ISBN: 978-83-7785-532-4
Data: 2012-06-27
46.20 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pierścień, który zmyje klątwę...

Miecz, który skłóci śmiertelnych...

Orzeł, który przebudzi królestwo.

Czasy Wielkiego Rozbicia. Potężne ongiś królestwo w sercu Europy rozpadło się na księstwa, którymi władają skłóceni ze sobą Piastowie. Od wielu lat Polska nie ma króla, a tron pozostaje pusty.

Na horyzoncie pojawia się nadzieja - skromny kantor Jakub Świnka odczytuje klątwę i jako pierwszy dostrzega księcia, który może ją odwrócić. Książę Starszej Polski Przemysł II spędza czas na turniejach i w poszukiwaniu rycerskich laurów.

Na opustoszały królewski tron padają pożądliwe spojrzenia sąsiednich władców. W głębi lasów budzą się ludzie Starszej Krwi, a wraz z nimi zapomniane przez stulecia demony. Z herbów schodzą bestie, by w walce wspomóc swych panów. Sieć intryg coraz ciaśniej zaciska się wokół młodego księcia. Święte księżne, grzeszni książęta i szlachetni rycerze. Jaką rolę odgrywa wielki ród Zarembów o skrzętnie skrywanych początkach Czy minezingerzy zaśpiewają pieśń zwycięską czy też chmury nad tronem pogrążą królestwo w wiecznym mroku Czas rozpocząć bój o koronę, najwyższy czas zjednoczyć królestwo...

Wraz z rykiem lwa do lotu budzi się orzeł...

Książka "Korona śniegu i krwi" - Elżbieta Cherezińska - oprawa twarda - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 768 stron i została wydana w 2012 r. Cena 46.20 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.