pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Konsekracja św. Józefowi dla dzieci i rodzin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 208 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788367530521
ISBN: 978-83-67530-52-1
Data: 2023-03-30
40.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

33-dniowy program
konsekracji św. Józefowi dla rodzin!
 

Sam Bóg powierzył Świętą Rodzinę Józefowi, aby zapewnił jej bezpieczeństwo – teraz i ty możesz to zrobić dla swojej rodziny! Ksiądz Donald Calloway, autor bestselleru Konsekracja św. Józefowi, który zapoczątkował światowy ruch zawierzenia Opiekunowi Rodzin, wraz ze Scottem L. Smithem – ojcem pięciorga dzieci i dziennikarzem katolickim – stworzyli wyjątkowy program konsekracji dla całych rodzin. W świecie, w którym podważa się podstawowe wartości chrześcijańskie, potrzeba konkretnego duchowego ratunku.

  W książce znajdziesz: dokładny 33-dniowy program poświęcenia się św. Józefowi, piękne i angażujące ilustracje, rozważania nawiązujace do filmów i powieści dla dzieci, modlitwy oraz nabożeństwa do św. Józefa.

 

DOŁĄCZ DO WIELKIEGO RUCHU RODZIN POŚWIĘCONYCH ŚW. JÓZEFOWI !
 

Wielu rodziców zadaje pytanie: Jak modlić się z dziećmi, żeby chciały przyjść następnego dnia Książka Konsekracja św. Józefowi dla dzieci i rodzin to nie tylko modlitewnik. To solidna formacja charakteru i prawdziwa duchowa przygoda! Nie tylko na 33 dni…
ks. Dariusz Dąbrowski COr,
Formator Wspólnoty sw. Józefa w Polsce
Prorocze zapowiedzi uwolnienia potężnej mocy wstawiennictwa za rodzinę św. Józefa na najtrudniejsze czasy stają sie faktem! Odzyskaj potężną nadzieję na uratowanie twojego małżeństwa i rodziny przez konsekrację św. Józefowi. Odwagi!
ks. Dominik Chmielewski SDB

Książka "Konsekracja św. Józefowi dla dzieci i rodzin" - Scott L. Smith Jr., ks. Donald H. Calloway - oprawa miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 208 stron i została wydana w 2023 r. Cena 40.39 zł. Zapraszamy na zakupy!