pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Koncesja i koncesjonowanie w zakresie rozpowszechniania programów radiowych i telewizyjnych w Polsce. Zagadnienia administracyjnoprawne

Autor książki:

Bartłomiej Chludziński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Oprawa: miękka
Ilość stron: 195 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788374413138
ISBN: 83-7441-313-1
Data: 2006-01-12
16.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Problematyka koncesjonowania rozpowszechniania radiowych i telewizyjnych budzi wiele problemów i kontrowersji w praktyce. Ich źródła należy upatrywać zarówno w samym przedmiocie koncesjonowania, jak i w sposobie jego regulacji prawnej. W szczególności unormowanie postępowania w sprawie udzielania koncesji w sposób odsyłający prowadzi do istotnych wątpliwości interpretacyjnych, co autor skrupulatnie odnotowuje, a często również proponuje własne rozwiązanie problemu. Z tego względu książka stanowi ważną pozycję, zarówno ze względu na prawidłowe funkcjonowanie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, a także z powodu możliwości jej wykorzystania w procesie koncesyjnym.

Z recenzji prof. Jana Pawła Tarno

Książka "Koncesja i koncesjonowanie w zakresie rozpowszechniania programów radiowych i telewizyjnych w Polsce. Zagadnienia administracyjnoprawne" - Bartłomiej Chludziński - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Cena 16.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.