pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Komunikacja społeczna a wartości w edukacji. Nowe znaczenia i sytuacje. Tom 2. Szkolna przestrzeń interakcji i działań komunikacyjnych

Autor książki:

Wojciech J. Maliszewski

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Oprawa: miękka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 167x240 mm
EAN: 9788374417891
ISBN: 978-83-7441-789-1
Data: 2007-12-06
30.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Komunikowanie społeczne, interpersonalne, masowe i organizacyjne jest jednym z ważniejszych współczesnych wątków w naukach humanistycznych. Analizy tematyki, pozycji indywidualnych i relacji są ciągle niejasne w poszukiwaniu odpowiedzi na proste pytanie: dlaczego jest tak wiele nieporozumień w kontaktach ludzi, grup, organizacji i społeczeństw? Recenzowana publikacja podejmuje te właśnie wątki, może być więc traktowana jako znaczący wkład w ogólny dyskurs intelektualny świata humanistów. A do tego jest to zaskakująco dobry zestaw tekstów i bardzo wartościowa lektura.

Z recenzji prof. dr. hab. Zbigniewa Nęckiego
Autorzy z wielu środowisk akademickich, reprezentanci różnych dziedzin nauki, przedstawiają najbliższe im spojrzenia na problem komunikacji społecznej, wartości, interakcji, działań edukacyjnych, poczynając od filozoficznego, kulturowego, poprzez ekonomiczne, socjologiczne, psychologiczne, pedagogiczne, co może wzbogacić działalność edukacyjną w szerokim ujęciu, tak jak ją postrzega redaktor tomu, odwołując się do B. Śliwerskiego "dostarczania uczniom (i wszystkim innym uczestnikom tegoż procesu) okazji do jak najczęstszego prowadzenia dialogu intrapersonalnego i interpersonalnego".

Z recenzji prof. dr. hab. Jerzego Nikitorowicza

Książka "Komunikacja społeczna a wartości w edukacji. Nowe znaczenia i sytuacje. Tom 2. Szkolna przestrzeń interakcji i działań komunikacyjnych" - Wojciech J. Maliszewski (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Cena 30.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.