pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Komornik 2. Rewers

Autor książki:

Michał Gołkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fabryka Słów
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 488 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379642335
ISBN: 978-83-7964-233-5
Data: 2017-05-10
32.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Najjaśniejszy blask zawsze rzuca najgłębszy cień.

Tam gdzie nie sięga światło Łaski Pańskiej rozciągają się jałowe pustkowia spowitego w wieczną zimną noc Rewersu. Zatrzymana w pół obrotu Ziemia zastygła w terminalnym pacie pomiędzy siłami Dobra i Zła.

Wraz z Ezekielem Siódmym odważ się wejść tam gdzie obawiają się stąpać nawet Aniołowie. Znajdź w sobie siłę by spojrzeć w twarz temu co od zawsze czaiło się pod twoim łóżkiem.

Apokalipsa owszem nie udała się co do tego nikt nie ma wątpliwości.

Teraz okazuje się jak kolosalne były rozmiary zaniedbań.

Komornik jak wszystkie książki Gołkowskiego jest piekielnie ciekawy. Tak bardzo że do ostatniej strony dociera się z żałosnym skowytem Jak to? Już koniec? Podsumowując - oto książka z gatunku must-have dla każdego miłośnika fantasy i postapo.
paradoks.net.pl
Komornik to bezpretensjonalna lecz nieodmóżdżająca makabreska która często przywołuje uśmiech a czasami zimny dreszcz. Warto przeczytać i poczekać na kolejne tomy.
gram.pl
Naprawdę dawno nie czytałem książki która pozytywnie zaskakuje pomysłem na uniwersum oraz obrazem głównego bohatera. Autor z pewnością wnosi na nasz rynek bardzo dużo świeżości pisząc niezwykle ciekawie barwnie i jeśli trzeba - brutalnie.
Kochamksiązki.pl

Książka "Komornik 2. Rewers" - Michał Gołkowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Fabryka Słów. Książka posiada 488 stron i została wydana w 2017 r. Cena 32.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.