pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Arena Dłużników. Druga Trylogia Komornika. Tom 1

Autor książki:

Michał Gołkowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fabryka Słów
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379646821
ISBN: 978-83-7964-682-1
Data: 2021-11-15
40.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:


Niby wszystko miało się skończyć, ale jak zawsze coś poszło nie tak. W tym miejscu zaczyna się kontynuacja ostatecznego końca, której zgodnie z zasadami logiki i zdrowego rozsądku nie powinno w ogóle być.

Ezekiel Siódmy – były Komornik, potem renegat i odszczepieniec, jedyny który przeżył Apokalipsę w pełnym tego słowa rozumieniu, obecnie nie-do-końca-z-własnej-woli pełniący Bardzo Ważne Obowiązki – usiłuje właśnie po raz n-ty zacząć wszystko od nowa, kiedy ktoś puka do drzwi jego skromnego lokum. Okazuje się, że przy wysyłaniu zaproszeń na Wielki Bal Końca Świata wszyscy zapomnieli o jednym z gości. I teraz ten przychodzi nieproszony na pobojowisko po imprezie i mówi: o nie, kochany, to się tak nie skończy. Po moim trupie, a jeszcze chętniej, po twoim.

Nasz bohater na ma wyboru: chowa klucz do mieszkania w jedynym miejscu, gdzie nie będzie szukać go wróg, po czym skacze na główkę ku rozkręcającemu się światu, licząc na to, że da radę odmienić bieg wydarzeń i zapobiec początkowi Apokalipsy.

Ladies and gentlemen oraz cała reszto, oto przed wami Początek Końca!

Książka "Arena Dłużników. Druga Trylogia Komornika. Tom 1" - Michał Gołkowski - oprawa Miękka - Wydawnictwo Fabryka Słów. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2021 r. Cena 40.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.